HAKKIMIZDA
Tutanak İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. , 29.12.2012 tarih ve 28512 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Yönetmeliğe uygun olarak kurulmuş ve TC. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olup , kurumların İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında ihtiyaç duydukları hizmetlerle ilgili faaliyetlerine başlamıştır.
Gelişen , büyüyen ve gelecekte dünyanın sayılı ekonomilerinden biri olma yolunda ilerleyen ülkemizin , AB üyelik sürecinde uyması gereken standartlar ile birlikte , artan sanayi ve işgücü hacmimizin ve üretim sürecimizin kalitesi; İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda işletmelerin sorumluluklarını , kanuni yükümlülük haline getirmiştir.
Tutanak OSGB olarak amacımız İş ortamında var olan tehlikeleri bertaraf ederek risklerin minimize edilmesiyle çalışanı iş kazalarından, meslek hastalıklarından korumak , Üretim güvenliğini temin ederek, zamanın ve kişisel performansın damaksimum verimlilikte kullanılmasını sağlamak , işyerlerinde kullanılan her türlü araç, gereç ve makineile bina güvenliğini risk altında tutabilecek diğer unsurların güvenlik denetimini yaparak , işçinin veiş ortamının güvenliğinin yanı sıra işyeri çevresinin de güvenli alanlar olarak kalmasını sağlamaktır. Tüm işverenlere ve çalışanlarına ; İş Sağlığı ve Güvenliği konularında en iyi ve kapsamlı hizmeti vererek , mevzuat ve uygulama konusundaki sorumluluğunuzu paylaşarak sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Bize Ulaşın

Adres:

CUMHURİYET MAHALLESİ ÖZLEM CADDESİ NO: 18
BÜYÜKÇEKMECE - İSTANBUL 

Telefon:

0 212 871 26 27

Fax:

0 212 871 26 25

Mail Adresi:

info@tutanakosgb.com

Neden Biz?

HİZMETLERİMİZ

ABONE OL